سخنی با تو هموطن

یک متن جالبی خوندم که حرف دل خیلی از ما ها است. بی مقدمه براتون کپی می کنم:سلام دوستان برای اولین بار ازهمتون میخوام این متن که درد و دل خودمه تا اخر بخونید و اگر صلاح دونستید به اشتراک بزارید.

امروز همه متاثر شدیم از خبر فوت جوان خوش صدا و خوش قلب مرتضی پاشایی  آرزو میکنم روحش قرین رحمت و آرامش باشه. دل هممون به درد اومد از این خبر .من هم مثل همه ی شما متاثر شدم .اما امان از اون دسته آدم هایی که هر اتفاقی رو دستاویز برآوردن اغراض سیاسی خودشون میکنن .و انقدر بی انصافن که حتی به بدن بی جان افراد هم رحم نمیکنن و فقط براشون موج سواری بر روی احساسات مردم مهمه .کسانی که براشون آیت ا... و خواننده و دختران مظلومی که مورد ظلم یک عده انسان نما قرار گرفتن فرقی نمیکنه .

یادتون هست سال 89آیت ا... منتظری فوت کرد و همین بی وجدان ها مراسم تشییع پیکرش رو برخلاف وصیت ایشون به یک میتینگ سیاسی تبدیل کردن و فریاد میزدن که باید عزای عمومی اعلام بشه اما امسال فریاد میکشیدن که چرا برای آیت ا... مهدوی کنی که سالها برای این کشور زحمت کشید و مورد قبول همه ی جناح های سیاسی بود عزای عمومی اعلام شد !!!!!

کسانی که بی هیچ مدرک و دلیل عقلی ماجرای اسید پاشی رو به متدینین جامعه و فریضه ی امر به معروف ربط دادن درحالی که اسلام آسیب رسوندن رو حتی به کافرانی که در بلاد اسلامی زندگی میکنن حرام میدونه و مسئولیت حفاظت از جون کافرانی که سرزمین اسلامی زندگی میکنن رو بر عهده ی مسلمون ها میدونه.اما این عده بازهم فریاد کشیدن که باید عزای عمومی اعلام بشه درحالی که مفهوم عزا مشخصه و در صورت فوت کسی براش عزا داری میکنیم درحالی که تو این ماجرا کسی فوت نکرد 

اما 3 سال پیش که یک روحانی برای دفاع از یک زن مورد تهاجم چند پسر قرار گرفت و با شیشه نوشابه چشم راستش رو از حدقه در آوردن این جماعت خفه شدن و کسی جیک نزد .

یادتون هست چند سال پیش مداح معرف سید جواد ذاکر که میلیون ها نفر عاشقش بون و از طرف داران حکومت و دلبسته های نظام بود بعد از چند سال تحمل سرطان فوت کرد درحالی که حتی پول خرید خیلی از داروهاش رو نداشت اما صدا و سیما حتی خبر فوتش رو زیر نویس هم نکرد اما این آدم ها حتی درخواست یک زیر نویس هم نکردن.

یادتون هست امسال عید نوروز یک خانواده جوون 22ساله شون رو از دست دادن شهید خلیلی که برای نجات یک دختر از دست چند پسر مست تو تهران پارس شاهرگش رو با چاقو بریدن و دوسال با مرگ دست و پنجه نرم کرد و امسال عید نوروز شهید شد اما همین جماعت بی غیرت و بی شرف کوچکترین اعتراضی نسبت به آزادی ضارب شهید خلیلی نکردن چه رسد به درخواست عزای عمومی!!

و امروز بازهم فوت مرتضای عزیز رو بهانه ی جنجال افکنی خودشون قرار دادن و عربده میکشن که باید عزای عمومی اعلام بشه !!!

البته بعضی دوستان مهربون من بخاطر احساسات زیباشون و بدون اطلاع از هدف کثیف کسانی که این جنجال هارو تو جامعه راه میندازن این متن هارو به اشتراک میذارن .تو رو خدا نذارید این نامرد ها همه چیز رو سیاسی کنن و روی احساساتتون موج سواری کنن امروز تنها چیزی که به درد مرتضی میخوره دعای خیر و طلب آمرزشه نه اعلام عزای عمومی .

/ 0 نظر / 60 بازدید